Analiza jadłospisu dziennego u 9-miesięcznego dziecka

witam moje dziecko ma 9 mies.jadlospis dzienny wyglada tak koło 8 jogurcik owocowy plus jablko i woda do picia koło 11 mm 150 ml.wiecej nie zje koło 14 po 14 zupa jarzynowa z miesem królik lub kurczak plus zółtko po tym czasem wywar z zupki np krupniku obiad sie zmienia np na drugi dzien marchwiowa z ryzem obiadki ze sloika koło 5 kaszka mleczno ryzowa 150 ml.po kaszce jakis mus owocowy i na noc owsianka zbozowa na mleku owocowa miedzy czasie woda do picia.czy tak jest ok?w nocy raz je mm 150ml

wprowadziłabym już powoli rozcieńczane świeżo wyciskane soki warzywne-owocowe, jogurciki tak , ale jogurt naturalny+ owoce świeże,kurczaki z wolnego wybiegu i jak najmniej przetworzonych
" obiadków" ze słoika. Dobrze robić zupki kremy ( mix mięska z warzywami zielonymi zupa - krem : brokuły, szpinak ,brukselka, dynia, kalafior itd ) i wprowadzać więcej zielonych warzyw do diety pozdrawiam