Analiza składu ciała u 22-latki

Witam. Zrobiłam sobie wczoraj analizę składu ciała, ale lekarz nie omówił ze mną wyników. Czy mogłabym prosić o jakiekolwiek wyjaśnienie ? http://zapodaj.net/7a6ab7c6b54fe.jpg.html <- w linku znajduje się cała analiza

Witam,
z tego co pokazuje ta analiza niestety ma Pani niedowagę, a prawidłowa masa ciała wynosi 59 kg. Poza tym jest zbyt mała ilość wody, bo wynosi ok 33% masy ciała, a powinna w przedziale 55-65%. Ilośc mięśni oraz tkanki tłuszczowej jest także zdecydowania zaniżona. To dośc uboga analiza, niewiele jednak pokazuje

Szanowna Pani,
Przedstawione przez Panią wyniki świadczą o niedowadze. Ma Pani zbyt niski poziom tkanki mięśniowej, tłuszczowej, a także wody.

Z poważaniem,
mgr Sławomir Kula, dietetyk kliniczny - Poznań
Poradnia Dietetyczna Świat Odżywiania
www.swiatodzywiania.pl