Analiza sylwetki a gospodarka hormonalna

Witam, czy chude ręce, małe piersi, a doscgrube uda i brzuch, mogą być wynikiem złej gospodarki hormonalnej? Ćwiczę, mało jem, a moje nogi są ciągle "grube"/ Wyglada to nieproporcjonalnie. Moj wzrost to 170 cm, a waga 52,6 kg.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

takie rozłożenie tkanki tłuszczowej nie jest charakterystyczne dla żadnej jednostki chorobowej. Często jest to zależne od genetyki.

Pozdrawiam.

Witam, trudno odnieść się do Pani subiektywnej oceny, pojęcie że "nogi są grube" należałoby ocenić pomiarami antropometrycznymi i zweryfikować Pani opinię w zestawieniu z wywiadem, także żywieniowym.
Pozdrawiam