Analiza wyników badania Holtera EKG

Bardzo proszę o pomoc w analizie wyniku Holtera EKG Średnia częstość rytmu -85 rytm zatokowy Mini.częstość-48( bardykardia zatokowa w czasie snu) Max częstość rytmu 174 godz 8.00 (tachykardia zatokowa wysiłkowa) Pobudzenia komorowe 1 16 pobudzeń nadkomorowych w tym 1 SV-Tachy-z 4 pobudzeń i 1 SV-Par(y)

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć należy wykonać bezpośrednie badanie lekarskie oraz łącznie przeanalizować wynik całego badania a nie tylko opis. Proponuje udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.