Analiza wyników w kierunku toksoplazmozy w 12. tygodniu ciąży

jestem w 12 tygodniu ciąży, miałam badania Toxo IgG<0,13 niereaktywne <1 nieokreślone (1-3) reaktywne >=3. Natomiast Toxo IgM 0,13 niereaktyne <0,8 nieokreślone(0,8-1) reaktywne >=1. Bardzo prosze o analize wyniku, czy jestem zarażona toksoplazmozą?

witam,
wyniki nie świadczą o zarażeniu, są niereaktywne w obu klasach przeciwciał - być może jest to zbyt świeża infekcja lub po prostu nie jest Pani zarażona.

Można powtórzyć badania za miesiąc.

pozdrawiam!