Analiza wyników z wymazu z cewki moczowej

Witam, czy mógłby ktoś pomóc mi w analizie wyników z wymazu z cewki moczowej? Robiłem badanie przez podejrzenie rzęsistkowicy, ale wynik wyszedł ujemny, natomiast nie wiem co oznaczają inne parametry.. Czy coś mi dolega? Pozdrawiam. Wymaz wynik badania: G.C. : (-) Rzęsistek: (-) Leukocyty: (+) poj. Nabłonki: (+) Drożdżaki: (-) Grzyby: (-) Bakterie: dość liczne ziarn.gr. (+)

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wynik badania wskazuje na występowanie infekcji bakteryjnej. Proszę udać się na wizytę do lekarza, który wdroży odpowiednie leczenie.