Analiza wyniku TSH u 38-latki

Witam proszę o anazile moich wyników tarczycy TSH 0.510 norma jest 0.400-4.000 po półtora miesiąca mój wynik 1.130 norma jak w/w te same laboratorium po czterech miesiącach mój wynik 0.752 norma 0.550-4,780 inne laboratorium robiłam te TSH ponieważ źle się czuje senność nic się nie chce itd. To czym może być to spowodowane że tak skacze TSH czy to o czymś świadczy czy jest wszystko w porządku z moja tarczyca dziękuję za odpowiedź.

Witam.
Wartości TSH mogą się zmieniać i jest to naturalne. Bardzo rzadko się zdarza, że za każdym razem wychodzi taki sam wynik.
Zostawiłbym tarczycę w spokoju i poszukał innych przyczyn dolegliwości.