Analiza wyniku USG tarczycy i rozpoznanie ICD10:Z03

Witam mam 31 lat proszę o analizę wyniku USG Tarczycy " Tarczyca powiększona w zakresie płata prawego o wymiarach, płat prawy 69x22x26mm, płat lewy 36x14x18mm, cieśń 3 mm. Miąższ o jednolitej echostrukturze w płacie prawym guzek lito-torbielowaty 35x22x28 mm. Okolica tarczycy niezmieniona. Rozpoznanie ICD10: Z03"

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. A jak wygląda poziom hormonów tarczycy? Sądzę, że może być konieczność wykonania biopsji. Proszę koniecznie udać się do lekarza endokrynologa.