Analiza zdjęcia RTG klatki piersiowej

Witam Podaję link do Zdjęcia rtg klatki pierosiowej pluco prawe, http://zapodaj.net/0ac149fea7a5f.jpg.html opis wszystko w normie ale jestem w trakcie diagnozowania stanów podgoraczkowych i powiekszonych węzłów chłonnych. Przyjrzalam się zdjęciu i jest na nim coś co budzi jednak mój niepokój. Czy to może być rzeczywiście coś? Czy opis aby napewno był prawidłowy?

Zdjęcie należy oceniać w całości na specjalnie przeznaczonych do tego monitorach - ale najczęściej tak wyglądają prawidłowe naczynia drenujące miąższ płucny. W razie obaw proszę skonsultować to z lekarzem kierującym/opisującym.