Anemia a utrata ochoty na seks

lekarz stwierdził u mojej dziewczyny aniemie w stopniu lekkim badania krwi są w trakcie za 2 dni maja byc wyniki lecz zdaniem lekarza będzie to potwierdzeniem jego założenia. czy mozliwe jest ze 20 letnia dziewczyna straciła zupełnie ochotę na sex jestem z Jowita w zwiazku 2 lata i pare miesiecy wstecz moglbym ją określić mianem sexocholiczki

Witam
Dolegliwości związane ze zdrowiem - w tym wypadku anemia mogą skutkować obniżeniem libido i brakiem ochoty na seks, jednak jest to przejściowe i powinno ustąpić po powrocie organizmu partnerki do równowagi. Ważne, aby udzielał jej pan wsparcia w tym czasie i zapewniał o uczuciu i atrakcyjności . W razie przedłużania się tego stanu proszę o konsultacje osobiście z seksuologiem. Pozdrawiam

Witam, stan zdrowia wpływa na apetyt na seks, kłopoty zdrowotne partnerki powinny być traktowane przez Pana z uwagą i zrozumieniem. Pozdrawiam