Anemia u 2-miesięcznego dziecka

Witam.. jestem mamą 2 miesięcznej Lenki, u małej wyszła w badaniu anemia, żelazo dobre 95, lecz dostała actiferol start no i zaczął się horror, mała wrzeszczała i zwijała się, nie mogła się załatwić , pojechaliśmy do lekarza po czym kazano nam odtsawić ten lek, teraz byliśmy u neonatologa, ponieważ jest wcześniakiem, doktor kazała podawać ten lek przez 6 tyg, dzisiaj podałam jej od nowa i tylko pół dawki i zaczął się znowu przeraźliwy krzyk, bóle, proszę o poradę już nie wiem co robić.

Dzień dobry,
nie jestem w stanie odpowiedzieć na Pani pytanie ponieważ podała Pani zbyt mało informacji odnośnie stanu Pani córeczki. Proszę o informację jakie są wartości morfologii krwi, w którym tygodniu ciąży Lena się urodziła i z jaką masą ciała. Czy miała jakieś problemy w okresie okołoporodowym. Istotnym jest również czym w chwili obecnej jest karmiona: Pani pokarmem czy mieszanką?
Pozdrawiam
Zenon P. Halaba