Anemia, utrata przytomności i nadwaga

Witam waze 103 kg, pale od 30 lat. jak Kaszle to mdleje od jakiegos czasu, bylem w szpitalu i wykryto u mnie anemie robili mi kardioskopje zrobiona, czy to cos powaznego? Co to moze byc?

Witam,

Nie jestem od diagnozowania chorób. Zaczekaj na decyzję lekarza. Z moich porad jakie mogę udzielić aby kaszel i omdlenia minęły trzeba rzucić palenie i zrzucić kilogramy. Przez nieodpowiedni styl życia wyniszczasz swój organizm. Leki, które zapewne dostaniesz złagodzą objawy ale nie naprawią sytuacji. W kwestii diety chętnie udzielę więcej informacji (tel.: 602 840 029)

Pozdrawiam
Sylwia Strojek