Anemia, zapalenie piersi, samoistne pojawianie się siniaków, powiększone węzły chłonne i drętwienie a podejrzenie białaczki

Dzień DobryCórka 2 miesiące temu urodziła synka, przed ciążą chorowała na refluks i w czasie ciąży dolegliwości minęły teraz też jest spokój. Ostatnio była w szpitalu z powodu zapalenia piersi ale okazało się też że ma anemię. Od tygodnia wyskakują jej samoistnie siniaki na migdale ma ropień, od dłuższego czasu ma powiększone węzy na szyi, ma zmienne nastroje, niepokój, drętwienie i chwilowy bezwład rąk i nóg, swędzi ją skóra, boli ją gardło, głowa, jest blada. Czy to objawy białaczki?Mama

Dobra morfologia z rozmazem dużo pokaże. Trzeba brać pod uwagę jakaś infekcje która mogła się pojawić przy spadku odporności.