Angażowanie się w związku

mam problem, spotykam się z dziewczyna, która nie chce się angażować w związek i ma przerwę od związków. A ja ją kocham i chce z nią być , ona o tym wie , nie wiem co mam z tym zrobić . Ona była kiedyś z chłopakiem który ją zranił

Proponuję omówić wasze plany i oczekiwania - otwarcie, bez ukrywania czegokolwiek. Jak to się mówi "postawić kawę na ławę". Bez tego będziesz tkwił w nadziei na relację, z której może nic nie wyjść. Z drugiej strony jeżeli dziewczyna ma za sobą trudne przejścia w związku warto też dać jej chwilę czasu na poukładanie sobie pewnych spraw i odbudowanie zaufania do drugiego człowieka. Na pewno rozmowa jest niezbędna, ale bez nacisków i presji. Jeżeli dziewczyna jest tobą zainteresowana, ale się boi - niech to powie (dla ciebie też bedzie to znak, że chwila "odczekania" może przynieść rezultaty). Jeżeli nie jest zainteresowana tobą jako ewentualnym partnerem i także to otwarcie określi - wtedy będziesz wiedział, żeby ulokować uczucia gdzie indziej. Pozdrawiam.

Witam, jeżeli Panu na niej zależy proszę dbać o tę relację w taki sposób, który ona na ten moment akceptuje i dać sobie i jej trochę czasu. Pozdrawiam