Angielski odpowiednik luteiny podjęzykowej

Witam, Czy moge prosic o podanie angielskiego odpowiednika Luteiny podjezykowej, stosowanej przy zaburzeniach hormonalnych? Mieszkam za granica, mam ww. problemy i za kazdym razem kiedy tlumacze, ze w Polsce bylam leczona Luteina, lekarze mowia, ze Luteina to jedynie lek na wzrok. Zapytalam rowniez polskiego lekarza w okolicy, ale ten tez nie mogl mi pomoc. Bardzo prosze o rade!

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udac się do lekarza ginekologa lub endokrynologa na miejscu aby okreslic odpowiednie postępowanie.