Angina a biały nalot na migdałach

Witam, Jak co roku na wiosne dorobilam się anginy. Rzadko mi pomaga antybiotyk, zwykle 10 dni biore Bactrim Forte ale tym razem dostalam Summamed na 6 dni. Po jakim czasie powinna być poprawa?Goraczka i bóle mięsni odpuściły. Ale dziś obudziłam się z dalej bolacym gardlem. Wziełam dziś 3 tabletkę. Jest wieczór i jest lepiej ale boje się, że rano będZie słabo. Po jakim czasie znika biały nalot z migdałów? Zajrzałam w gardło i na lewym dalej dużo a z prawym lepiej i sa troche mniejsze. Dziękuję

Aleksander Ropielewski

Przy odpowiednim leczeniu nalot powinien ustąpić w przeciągu pierwszych 2-3 dni leczenia.