Angio CT kończyn dolnych i aorty

Dwa dni temu odebrałem wynik badania ( angio ct kończyn dolnych i aorty ) Opis Wynik : Zmiany miażdżycowe aorty , tt.biodrowych i tt. kończyn dolnych . Torbiel nerki lewej 14mm śr. poza tym narządy jamy brzusznej i miednicy mniejszej w fazie tętniczej badania bez uchwytnych zmian . Jest jeszcze płytka CD Wizytę u specjalisty mam dopiero w połowie Grudnia Jeśli to możliwe proszę powiedzieć : Jaki proces leczenia mnie czeka , czy jest możliwość całkowitego wyleczenia . Pozdrawiam Zbignie

Witam. Wszystko zależy od nasilenia zmian miażdżycowych i pana objawów. Chirurg oceni czy zasadnym jest wykonanie operacji przeszczepów mijających. Na pewno trzeba też ocenić w badaniach laboratoryjnych lipidogram i zapewne włączyć leczenie statyną