Angio TK głowy u 25-latki

Proszę o odpowiedź: Kobieta 25l AngioTKgłowy. Tętnice łączące tylne nie uległy wypełnieiu.Dominująca t.kegowa lewa i hypoplastyczna prawa.Uwidoczniono tętnice mózgu przednie srodkowe i tylne,podstawną bez obecnosci zmian o typie tętniaków symetryczne.Na obwodzie nie stwierdzono połączeń o typie malformacji tętniczo-żlynych.Asymetria szerokości naczyń żylnych w tylnym dole czaszki-po prawej szerokie polaczenie żylne żyły skalistej górnej z żyłą weilką mózgu.Anomalie rozwojowe bez tetniakow i A-V

OPIS ANGIO TK jak wyżej
Opisane anomalie tętnic wrodzone, bez wyraxnej patologii
Jakie objawy niepokojące?
Konieczna pełna konsultacja neurologiczna
Czy jest jakaś dynamika , narastanie , nasilenie czestości tych krótkich bólów ??
Pozdrawiam