Angiotomografia a wykrywanie tętniaka mózgu

witam mam od 2011 bóle głowy czasami codzienne miałam wykonaną tk glowy z kontrastem obraz prawidłowy. czy tk głowy z podaniem kontrastu pokaze zmiany w tętnicach ? czy wykryje tętniaka? lekarz nie chce dać mi skierowania na angiotomografie gdyż nie widzi podstaw a ja bardzo się boję że mam tętniaka byłam u Irydolog która powiedziała ze mam zmiane na tęczówce która może świadczyć o tętniaku. proszę o pomoc

Witam serdecznie,

Na temat irydologa proszę mnie wybaczyć al na nie będę sie wypowiadać. Wybór metody diagnostycznej należy do lekarza prowadzącego, dlatego jeśli na podstawie informacji klinicznych nie widzi wskazań do wykonania badania angio-TK to proszę zaufać lekarzowi lub skonsultować się z innymi specjalistą. Badanie TK głowy z kontrastem jest badaniem dokładnym i diagnostycznym, więc sugeruję poddać się badaniu i z wyniirm udać się do lekarza prowadzącego.
Jeśli ma Pani wątpliwości to sugeruję udać się do lekarza prowadzącego i porozmawiać z nim raz jeszcze lub skonsultować się z innym lekarzem.

Pozdrawiam.