Anoreksja u 18-latka a odpowiednia dieta

Witam. Mam 18 lat i podjąłem leczenie anoreksji. Ważę 50kg przy wzroście 184 a moja PPM wynosi 1500kcal. Pozostałe badania mimo choroby mam w normie. Jak powinna wyglądać teraz moja dieta? Co powinienem jeść? Jadłem 6 niewielkich posiłków, lecz nigdy się nie głodziłem. Jadam regularnie, wybieram zdrowe składniki. Proszę o poradę.

Witam, za mało danych. Wszystko zależy, jak do tej pory wyglądała dieta, ile mniej więcej było kcal. Zwiększanie porcji posiłków trzeba robić powoli, uwzględniając wszystkie makroskładniki. Bardzo dobrze, że wybierasz zdrowe pokarmy, bo chodzi o to, aby zdrowo przybrać na wadze a nie wpaść w kolejny kłopot. Dobrze byłoby skorzystać z porady dietetyka, bo trzeba wiele aspektów wziąć pod uwagę. Pozdrawiam