Anty TPO a niedoczynność tarczycy

Witam. Jestem chora na niedoczynność tarczycy. Poziom TSH udało ęie uregulować do normy (2,33) Natomiast nadal jest problem z Anty TPO mimo przyjmowanych leków ciągle wzrasta je jego obecny poziom to obecnie 1692,18. często przytrafiają mi się infekcje (przeziębienia) z racji tego w poradni endokrynologicznej zostałam skierowana do alergologa. Proszę mi powiedzieć jak będzie wyglądało to leczenie, ile trwa itp? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji należy zmodyfikować leczenie. Proszę udać się do poradni alergologicznej zgodnie z zaleceniem endokrynologa. Następnie konieczna będzie ponowna wizyta u specjalisty endokrynologa, który dokona modyfikacji terapii. Trudno określić jak będzie wyglądało leczenie nie znając pełnej historii choroby.