Antybiotyk a zmiany skórne na nogach u 3-latka

witam, syn, prawie trzy lata ma od kilku dni bardzo mokry kaszel i katar spowodowany chyba spływaniem wydzieliny do gardła, poza tym zauważyłam na jego nóżce suche wypryski, jakby atopowe, czy to może być alergia? dwa tygodnie temu brał antybiotyk na zapalenie gardła

Lek. Bianka Małczuk

Witam. W celu wyjaśnienia przyczyny dolegliwości konieczna jest konsultacja lekarska. Zalecam wizytę u lekarza pediatry.