Antybiotyk na zapalenie ucha Bioracef

Witam. Byłam chora (lub jestem) na zapalenie ucha środkowego, biore doustnie antybiotyk na zapalenie ucha Bioracef, zapuszczam krople robione oraz Tobrex. Wczoraj na kontroli doktor wykryła perforacje prawego ucha i kazała dalej zapuszczać krople do uszu. Czytałam że przy perforacji nie powinno się zapuszczać nic do chorego ucha, więc jak to jest? Czy antybiotyk na zapalenie ucha Bioracef połączony z kroplami Tobrex to dobry wybór czy może coś z tego lepiej byłoby odstawić? I jeszcze przy okazji chciałabym zadać pytanie dotyczące antybiotyku na zapalenie ucha Bioracef. Czy to faktycznie skuteczny lek, który można stosować z Tobrexem czy są jakieś lepsze antybiotyki na zapalenie ucha? Nie wiem za bardzo co teraz robić, czy stosować nadal lek zgodnie z zaleceniami lekarza czy lepiej coś zmienić? Będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi w mojej sprawie. Pozdrawiam.

Dobrze mówisz, szkoda, że tego nie wie Pani Doctor. Nie zapuszczaj tych kropli robionych.Masz blisko do Annopola będę tam jutro około 9 tej 10 tej. Leśna 1. Przyjedź.