Antybiotyk Duomox i Ulgix Total a biegunka

Witam, Od 5 dni dwa razy dziennie biorę Duomox, dzisiaj wieczorem wzięłam antybiotyk, a po godzinie Ulgix Total i po godzinie dostałam ostrej biegunki. Czy to może być spowodowane zmieszaniem tych dwóch leków? Dziękuję Pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to związane z wyjałowieniem przewodu pokarmowego. Polecam zastosowanie probiotyku.