Antybiotyki na zapalenie tchawicy a brak okresu

Poprzednie dwa okresy trwały 5 dni ale były mniej obfite niż Zawsze .. W kolejnym miesiącu wybrałam dwa antybiotyki na zapalenie tchawicy. Przez to złapałam grzybicę pochwy.. Wybrałam globulki dopochwowo . Pomogły. Ale teraz spóźnia mi się okres. Dlaczego? I jeszcze ostatnio przez 2 dni miałam bardzo mało białego śluzu ale bardzo zadkiego. Zazwyczaj był gestszy.. Gdy miałam owulacje.

Lek. Tomasz Budlewski

Opóźnienie krwawienia może właśnie wynikać z infekcji, a także stresu, podróży itp. Proponuję poczekać jeszcze parę dni jeżeli nie wystąpi to wtedy udać się do ginekologa.

Aleksander Ropielewski

Opóźnienie okresu może wynikać z przebytej infekcji dróg oddechowych i dróg rodnych. Po infekcji i leczeniu grzybicy może dochodzić do zmiany konsystencji śluzu. Sugeruję poczekać, a okres powinien się pojawić.