Antybiotykoterapia na Gastriris Chronica Plus

wykryto umnie gastritis chronika plus plus w pierwszych dniach przepisano mi antybiotyk a potem pranzol 40 przez 2 miesiące i teraz biore pranzol 20 raz dziennie mam pytanie czy te leki to już trzeba brać cały czas jak brałem mocniejsze to lepiej sie czułem teraz musz uwarzać co jem niewiem lekarz mi tego niepowiedział ale czy jest potrzeba stosowania diety i czy tą chorobe można zwalczyć

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę stosować zalecone leczenie. Warto także wdrożyć dietę lekkostrawną. W przypadku nasilenia dolegliwości konieczna będzie wizyta u lekarza.