Antykoncepcja hormonalna a stolce

Witam ! Mam pytanie dotyczace tabletek anty . Jezeli w 2 tyg brania tabletek a dokladnie w 15 dniu , zapomnialam wziasc tabletki i wzielam ja po 2h a za 2 dni musialam okolo 2h od wziecia skorzystac z lazienki w sprawie .. nr 2 ... ale nie bylo rozwodnienia i wzielam dla bezpieczenstwa druga tabletke to czy powinnam zaraz po skonczeniu tabletek zazyc druga paczke czy normalnie 7 dni przerwy ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie ma potrzeby aby Pani w tym cyklu unikała przerwy.