Antykoncepcja przy stosowaniu leku Izotek

Jak się zabezpieczyc przy pierszym razie? mam 18 lat i chciałam tu zaznaczyc że biore lek Izotek to jest bardzo groźny lek, Prosze o pomoc

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Najlepszym wyjściem będzie zastosowanie prezerwatywy. Tabletki antykoncepcyjne także mogą być rozwiązaniem. Proszę pamiętać, że ciąża w czasie kuracji Izotekiem jest przeciwwskazana.