Antykoncepcja, stosunek przerywany i wytrysk poza pochwą a ryzyko ciąży

Witam Mam pytanie chcę rozpocząć współżycie z partnerką , tylko obawiamy się ciąży. Chcemy zastosować prezerwatywę durex extra safe +globułk patentex oval i+stosunek przerywany . Dodam ze stosunek ma odbyć się w dni płodne i wytrysk odbędzie się poza pochwą kobiety I czy przy takim zabezpieczeniu jest możliwość zajścia w ciąże? Pozdrawiam i czekam na odpowiedź

Lepiej inicjację zaplanować w tzw. dni niepłodne
(nie ma dni 100% niepłodnych).
Pierwszy stosunek często charakteryzuje szybki, niekontrolowany wytrysk, planowanie tzw.stosunku przerywanego jest wielce niepewne...
(tak w ogóle stosowanie stosunku przerywanego jako "stałej techniki" seksuolodzy nie zalecają).
Zakładanie prezerwatywy też warto poćwiczyć "na sucho"...
Przed kontaktem ja przygotować, wiedzieć którą stroną nakładać, zrobić to szybko, sprawnie - po to są ćwiczenia.
Podsumowując, gdy brak doświadczenia, to lepiej unikać dni o zwiększonej płodności, będzie mniejszy lęk, a większy "luz" psychiczny...
Pozdrawiam.