Aparat do pomiaru gęstości krwi

Po zabiegu w SCCS w Zabrzu w ubiegłym roku (wszczepienie zastawki biologicznej, plastyka zastawki trójdzielnej, wszczepienie pomostów żylnych) muszę badać pomiary gęstości krwi. Chciałabym zakupić miernik-aparat który uwolniłby mnie od ciągłego wkuwania igły i dojazdów do przychodni (mieszkam na wsi). Liczę się z ceną do 2500zł. W internecie jest kilka propozycji lecz nie wiem jaki aparat wybrać aby był dobry. Proszę o poradę. Serdecznie pozdrawiam. TeresaT.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza kardiologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. sądzę, że lekarze tej specjalności mają najlepsze rozeznania co do aparatu który Panią interesuje.