Apatia i nerwowość u 23-latka

Witam:0 meczy mnie apatia nie umiem sie zorganizowac jestem leniwy mam niskie poczucie wartosci jestem bardz\o nerwowy zle interpretuje ludzi jestem naiwny I tomnie gubi bo staram sie zta cecha walczyc... ciezko sie motywuje do jakis zadan jestem bez energy zyciowej nie umiem jak kiedys zartowac kiedy widze kogos o mocnym charakterze ja sie staje ulegly a nawet momentami strachliwy nie umiem bronic swojego odpwiednio wybucham agresja zloscia iczasami nawet potrafie zaplakac czuje sie otepiony. ?

Proszę skontaktować się z poradnią zdrowia psychicznego lub psychoterapeutą,którzy zdiagnozują Pana od strony przyczyn obecnego stanu i zaproponują sposób leczenia.Być może powodem jest bezczynność,która w tak młodym wieku dezorganizuje życie.
Zachęcam i pozdrawiam.