Apatia, problemy z logicznym myśleniem, ucisk w głowie i chroniczne zmęczenie

Witam. Od ok. dwóch tygodni jestem apatyczny, potrafię się wpatrywać długo w jeden punkt nie myśląc o niczym, mam problemy z koncentracją, logicznym myśleniem, odczuwam ucisk w głowie, chroniczne zmęczenie, ręce mi drżą, kłębią mi się w głowie natrętne myśli o błędach które popełniłem w życiu – odczuwam strach i poczucie winy. Dodatkowo mam zaburzenia erekcji o podłożu psychogennym (seksuolog tak stwierdził). Podejrzewam u siebie Neurastenię. Gdzie powinienem szukać pomocy?

Witam,
Zachęcam do kontaktu z psychoterapeutą i przyjrzenie się wspólnie przyczynom uogólnionego spadku nastroju i energii a także podjąć pracę nad uspokojeniem stanu emocjonalnego zamiast zajmować się jego wyrywkowymi obszarami/spadkiem wydoloności myślenia,uwagi,erekcji itd/.Może on być bowiem skutkiem nadmiernych wymagań wobec siebie i wyczerpania psycho-fizycznego.Nie zaszkodzi także zasięgnięcie pomocy lekarza i równoczesne podparcie się innymi sposobami obniżenia niepokoju.
Pozdrawiam i zachęcam.

Dzień dobry, proszę się skonsultować z psychologiem. Po głębszym zdiagnozowaniu pana problemu zdecyduje pan razem ze specjalistą o dalszych krokach - być może podjęciu psychoterapii. Pozdrawiam.