Aplikacja tabletki Clotrimazolum

Dzień dobry, Mam pewien problem. Przyjmuję tabletki Clotrimazolum. Dostałam receptę na 12 tabletek + Maść Clotrimazoulm Hasco + Flumycon Wczoraj zaaplikowałam pierwszą tabletkę. Niby nic nadzwyczajnego mi się nie działo. Na początku bardzo mocno zakuło a później wydzielało się ciepło. Problem taki, że ta kapsułka się nie rozpuściła, tylko wypływała mi przez całą noc. Nie wiem czy chodzi tutaj o złą aplikację (za płytką) czy, że nie mogę przyjmować tych leków. Bardzo proszę o odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza zlecającego powyższe leczenie.