Aqua aerobic - czy wskazany przy karmieniu piersią?

Witam serdecznie. Karmię piersią, a mały ma już 3 miesiące. Czy mogę chodzić na aqua aerobic? Czy to odpowiednie ćwiczenia dla matki karmiącej? Miałam cesarskie cięcie. Czy mogę ćwiczyć mięśnie brzucha na tradycyjnym aerobiku? Jakich ćwiczen lepiej nie wykonywać?
ponad rok temu

Witam,

Jeśli jest Pani zdrowa i nie ma problemów z karmieniem, ani innych dolegliwości, jak najbardziej może Pani chodzić na aqua aerobik. Przed pierwszym treningiem powinna się Pani jednak skonsultować z instruktorem, który poradzi z jakimi ćwiczeniami powinna być Pani ostrożna czy też w ogóle ich nie wykonywać. Z mojej strony nie mogę dokładnie powiedzieć jakich ćwiczeń nie może Pani robić, ponieważ każdy trener ma inne zestawy, na których się opiera.

Pozdrawiam.