Artroskopia kolana a nawrót dolegliwości bólowych
Jestem po artroskopi kolana . Miałam rok temu i znowu powrócił mi ból, ciągle przy każdym ruchu kolano mi strzela i boli. Co sie mogło stać ? Rezonans dopiero będę miec w styczniu bo dopiero są wtedy terminy

KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu
Trening na zdrowy kręgosłup
Coraz więcej osób zmaga się z wadami postawy. Wszystko przez siedzący tryb życia. Jeździmy samochodem, potem pracujemy przed komputerem, a nasze plecy cierpią. Sprawdź, jakie ćwiczenia wzmocnią kręgosłup.
Witam,
Nie opisuje Pani jaka została postawiona diagnoza podczas artroskopii oraz jakie dolegliwości odczuwa Pani teraz. Sugeruje pilne badanie ortopedyczne i ewentualna diagnostykę USG badz NMR.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu