Artroskopia kolana a zrobienie sobie tatuażu

Witam , zaplanowalam sobie tatuaz na 5 marca, ale niespodziewanie bede miala artroskopie kolana przy znieczuleniu przewodowym 22 marca... czy moge sobie go zrobic na te 16 dni przed zabiegiem ? Dziekuje. i czekam na odpowiedz

Szanowana Pani, w tym wypadku radziłbym zrezygnować z wykonania tatuażu we wskazanym terminie. W przypadku powstania po nim (czego Pani nie życzę) np. odczynu miejscowego skórnego termin Pani zabiegu artroskopowego zostanie przesunięty do czasu wyleczenia skóry. Decyzja oczywiście należy do Pani, ale jednak sugerowałbym minimalizowanie ryzyka. Zatem najpierw artroskopia, po niej tatuaż. Pozdrawiam.