Artroskopia kolana u 19-letniej osoby

Witam,24 Lutego mialem artroskopie kolana(lekotka czyszczona lekkie pekniecie oraz chrzastka czyszczona) i 1,5 miesiaca temu wyszla mi znow torbiel galaretowata jakby, na mieniu, w dole podkolanowym. 1 raz mialem punkcjie nie pomogla , 2 raz mialem punkcje z podaniem diprofosu(steryd) takze nie pomoglo, przy zgieciach odczuawam bol i lekka blokade,zalezy mi na grze w pilke.moje ptanie brzmi;Czy jest sposob na wyleczenie tego, jaki?oraz ; czy nadal moze byc peknieta lekotka?

Witam,
Wszystko wskazuje na to, ze uszkodzenie sie odnowiło i niestety będzie Pan wymagał kolejnej artroskopii stawu kolanowego.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu