Artroskopia kolana w narkozie a antybiotyki

Witam, Za tydzień mam artroskopie kolana w ogólnym znieczuleniu. Aktualnie mam zapalenie tchawicy i przyjmuję antybiotyk, Unidox Solutab oraz Thiocodin. Lek mam od czwartku wieczorem. rzyjmuje 2x dziennie antybiotyk i 3 raz na dobę Thiocodin. Czy są przeciwskazania do zabiegu? Pozdrawiam

Do zabiegu może nie być przeciwwskazań, natomiast mogą być co do znieczulenia. Jeśli nie wyzdrowieje Pani, to raczej będzie ciężko ze znieczuleniem, ze względu na zapalenie tchawicy. Powinna się Pani skonsultować z anestezjologiem znieczulającym. Być może jednak byłoby wtedy wskazane wykonanie innego znieczulenia