Artroza stawów w obrębie stopy
Witam !Mam problem ze stopa lewa babania RTG pokazalo:Cechy artrozy w stawach stepowo srodstopnych w postaci nierownych sklerotycznych przyleglych powierzchni stawowych.Zwezenie szpary stawowej w stawie srodstopno paliczkowym palucha.drobna ostroga dolna guza kosci pietowej.Prosilbym o pomoc i jak mozna temu zaradzic ,co zrobic aby przestal bolec grzbiet piety od malego palca po piete jest bol oraz w okloicy duzego palca .Pozdrawiam !!!

MĘŻCZYZNA, 57 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Porszę udać się do ortopedy, konieczne bezpośrednie badanie pacjenta, nie tylko wynik RTG