Arytmia a niemiarowość oddechowa

Witam. Ostatnio mierze sobie cisnienie i jest w porzadku,za to puls jest wysoki np 101 badz 106 i to w stanie spoczynku,bez zadnego wysilku. Mialam ekg i wyszla arytmia jednak przy badaniu 24h holterem nic nie wyszlo jedynie min niemiarowosc oddechowa. Ostatnio czuje sie kiepsko slabo sypiam,ciagle jestem zmeczona,nie mam na nic sily i wypadaja mi troche wlosy. Co to oznacza?

Aleksander Ropielewski

Objawy są mało specyficzne i bez uszczegółowienia wywiadu, przeprowadzenia badania i najpewniej wykonania badań dodatkowych nie jestem w stanie powiedzieć jednoznacznie jaka może być przyczyna Pani dolegliwości.