Arytmia a wynik badania Holterem u 55-letniej osoby

Proszę o radę kolejny raz w sprawie mojej arytmii.Zrobiłam za zaleceniem Państwa holter który wykazał nieliczne pobudzenia przedwczesne bez zaburzeń komorowych,a arytmia nadal jest.Zgodzą się państwo że arytmia zagraża życiu a kardiolog twierdz że w moim przypadku minie.badania robię prywatnie ...Od wczoraj arytmia kilka razy na dzień.tak trudno się leczyć.

Jeżeli są to tylko pojedyncze, nieliczne przedwczesne pobudzenia nadkomorowe to rzeczywiście nie jest to nic groźnego i raczej nie zagraża życiu - Pani kardiolog ma rację. Proponuję spróbować przyjmować preparat magnezu. U niektórych pacjentów, którzy źle znoszą tego typu pobudzenia dodatkowe można rozważyć niewielką dawkę betablokera - lek na receptę - może włączyć lekarz rodzinny po wykluczeniu przeciwwskazań. .