Arytmia po wysiłku fizycznym

Witam mam pytanie Ćwiczę na siłowni około 6 miesięcy arytmia dokuczała mi kiedyś na drugi dzień po spożyciu alkoholu a od kąd ćwiczę to nic nie piję ale arytmia dokucza mi po wysiłku fizycznym i boje się żebym jakiegoś ataku serca nie dostał. nie wiem czy mogę ćwiczyć a jeśli nie to co mam zrobić by móc ćwiczyć spokojnie, może są jakieś tabletki bez recepty? ponieważ obecnie przebywam za granicą

Witam. Arytmia pojawiająca się w następstwie wysiłku fizycznego może być groźna dlatego sugeruję zaprzestanie treningów do czasu ustalenia rodzaju zaburzeń rytmu serca. Wskazane jest wykonanie badania holter ekg i konsultacja z kardiologiem.