Zapytaj lekarza

1 , 0 1 6 , 7 2 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Arytmia, rak piersi a problemy ze stopami

Witam moja mama ma 56 lat , chorowała na raka piersi, miała usuniętą pierś. Choruje na serce na arytmie. Aktualnie bierze takie leki. Tomixifen-EGIS, Axtil, Thyrosan, Bilokard. Skarży się na to że od dłuższego czasu wyginają jej się stopy, opisuje to jako rollujące (zwijające) się w stopy w kształcie rulonu, czy to jakaś nadwrażliwość na leki jaka może być przyczyna?
KOBIETA, 65 LAT ponad rok temu

Nie są to "typowe" objawy uboczne przyjmowania ww. leków , ale proszę pilnie skontaktować się z lekarzem,który je zlecił!!! zż

Specjalista chirurgii onkologicznej i chirurgii ogólnej. Posiada doświadczenie w diagnozowaniu i wycinaniu zmian skórnych oraz leczeniu czerniaka. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Nowotworów Tkanek Miękkich, Kości i Czerniaka Skóry w Centrum Onkologii w Warszawie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy