Arytmia, rak piersi a problemy ze stopami

Witam moja mama ma 56 lat , chorowała na raka piersi, miała usuniętą pierś. Choruje na serce na arytmie. Aktualnie bierze takie leki. Tomixifen-EGIS, Axtil, Thyrosan, Bilokard. Skarży się na to że od dłuższego czasu wyginają jej się stopy, opisuje to jako rollujące (zwijające) się w stopy w kształcie rulonu, czy to jakaś nadwrażliwość na leki jaka może być przyczyna?

Nie są to "typowe" objawy uboczne przyjmowania ww. leków , ale proszę pilnie skontaktować się z lekarzem,który je zlecił!!! zż