Arytmia serca, duszności i kaszel po masturbacji

Witam, Raz na jakiś czas tak mam, że podczas masturbacji doznaję nieprzyjemnej arytmi serca, czasami duszności i przemożnej potrzeby kaszlu. Zazwyczaj po kilkukrotnym kaszlnięciu, serce się uspokaja, lecz bywa, że po takim incydencie mam takie dziwne uczucie w sercu, jakby mocniej odczuwalnego bicia, niepokoju... Nasiliło się to ostatnio, możliwe, że w związku z tym, że zacząłem żyć w stresie. Spotkałem się z opiniami, że jest to normalne i zdaża się podczas masturbacji lecz chciałem zasięgnąć opinii również tutaj. Mam 19 lat, 73kg, nie przechodziłem żadnych poważnych operacji, chorób. Masturbuję się co około 2 dni, czasem częściej.

Dzień Dobry Panu :)

Zalecałabym Panu by zacząć od kontrolnej/bezpośredniej konsultacji u :Lekarza pierwszego kontaktu, który po wstępnym rozpoznaniu, zadecyduje o ewentualnym/dalszym postępowaniu diagnostycznym.

Warto byłoby sięgnąć po konsultację diagnostyczną z Psychologiem, gdyż opisane objawy mogą być pochodzenia nerwicowo-napięciowego.

Serdeczności oraz pomyślności Panu życzę!

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605