Arytmia serca i drżenie mięśni u 59-latki

Witam, od trzech tygodni drza mi rece , odczuwam jakby drzenie calej siebe (wewnatrz) drzeniu towarzyszy jakby arytmia serca i zwiekszony puls , ktory nawet widac na szyji patrzac w lusterko. pierwszy raz zauwazylam to po ciezkiej pracy w ogrodzie, i utrzymuje sie to nadal - juz trzeci tydzien. moge prosic o porade ? wiek 59 lat

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę niezwłocznie udać się do lekarza POZ, który zbierze wywiad, zbada Panią, wykona EKG oraz pokieruje dalszym postępowaniem diagnostyczno-leczniczym.