Arytmia serca po ablacji

Witam. Mam pewien problem z moja mama i zaden lekarz nie potrafi jej pomoc. Miala robiona ablacje jakis czas temu i do dnia dzisiejszego okropnie sie czuje. Nie wiemy co robic dalej. Zadne leki nie pomagaja. Arytmia pojawia sie czesto w nocy i nad ranem w stanie spoczynku. Rozpoznanie: serce-czynnosc niemiarowa ,liczne skurcze dodatkowe 70/min. Ekg rytm zatokowy 70/min liczne skurcze dodatkowe komorowe RR 147/81/87. Ablacja byla wykonywana w Poznaniu przez lekarzy z lodzi.

Lek. Tomasz Budlewski

prosze koniecznie udać sie do lekarza kardiologa elektrofizjologa, po badaniu bedzie mozna zalecic odpowiednie dalsze postępowanie.