Arytmia serca po zażyciu dopalacza

ja mam 14 lat i mnie zastanawia czemu utrzymuje sie to tyle 1 miesi temu tesz zarzy łem za duzom dawke dopalacza i mniałem arytmnie serca i mama muwi ze to nerwica

Witam serdecznie, Trudno jest przewidzieć skutki działania dopalaczy oraz czas ich utrzymywania się, gdyż do końca nie wiadomo, jakie substancje są używane do ich produkcji. Ja radziłabym Ci iść do lekarza ogólnego, by sprawdzić czy pod względem fizycznym wszystko jest w porządku. Jeśli stan Twojego zdrowia fizycznego okaże się dobry, a Twoje objawy mimo wszystko będą się nadal utrzymywały, wskazana będzie konsultacja u psychologa bądź psychiatry. Pozdrawiam

Dzień Dobry,

Twój organizm potrzebuje sporo czasu, żeby mógł się ponownie zregenerować po aplikacji...
Dostałeś sygnał z ciała, że Twój organizm nie chce dopalaczy...

Życzę Ci udanych wyborów,
irena.mielnik.madej@gmail.com