Arytmia serca u 30-letniej osoby a możliwe przyczyny

Jakie mogą być przyczyny arytmi serca? Mam 30 lat. Rok temu wykryto u mnie arytmie, na którą dostałam concor 2,5 mg ale teraz mało pomaga, a zaraz po tym leku dostałam zawrotów głowy, lecz kardiolog wyklucza że to od leku. Echo serca jest dobre, tsh lekko wyższe ale w normie (ponad 4), tk głowy i szyji dobra, boreliozy brak? Błagam o pomoc!

Aleksander Ropielewski

Przyczyną może być podłoże genetyczne, choroby układowe tkanki łącznej, zaburzenia endokrynologiczne, choroby infekcyjne. Bez przeprowadzenia dodatkowych badań trudno udzielić mi jednoznacznej odpowiedzi.