Aspołeczność i uczucie braku w życiu

Mój problem polega na tym że czuję jakby mi czegoś brakowało jestem raczej osobą aspołeczną lecz nie do końca moje grono znajomych określa się do kilku osób po prostu nie trawie innych ludzi denerwują mnie mam dziewczyne ona twierdzi że doskonale wie że nie lubie imprez tłoku lubie spokój i izolacje zawsze gdy czuję że czegoś mi brakuje czuję siłe w dłoniach tak jakbym chciał trzymać 2 jednoręczne miecze? czuje że nie bardzo pasuje do tego spolecz.wolabym dzika nature i jedno zadanie przetrwac.

Witam serdecznie,
Bardzo możliwe, że jesteś po prostu introwertykiem. Dlatego nie lubisz dużych grup ludzi, głośnych miejsc, preferujesz spokój i towarzystwo kilku osób.
Jednak niepokojące jest Twoje poczucie braku i poczucie niedopasowania do otaczającej rzeczywistości. Warto byłoby dowiedzieć się skąd ono wynika, a następnie co można z tym zrobić. Myślę, że odpowiednim rozwiązaniem dla Ciebie byłaby rozmowa z psychologiem.
Pozdrawiam

Nie bardzo rozumiem co chciałbym Pan osiągnąć. Czy pozbyć się fobii społecznej? Czy chciałby się pan nauczyć z nią żyć? Leczenie fobii społecznej odbywa się przy pomocy psychoterapii, która jest również specyficzną sytuacją społeczną. Psychoterapeuta może obserwować Pana emocje związane z drugim człowiekiem niejako "na żywo", dzięki czemu będzie mógł dokonać skutecznych interwencji pomagających Panu rozeznać się w swojej emocjonalności.

Pozdrawim

Daniel Filipek