Astma alergiczna u 18-letniej osoby

Mam astme alergiczna, mam dwa dyski w domu jeden 250 a drugi 500, przepisano mi 250 a 500 jest mojego taty ktory rowniez ma tą astme. Mam pytanie czy jakbym wziela pod rzad np. dwa razy tą 500 to moze mi sie cos stać? Wzielam dzis raz przez przypadek i strasznie mi serce przyspieszyło i nie mogłam głęboko oddychać

Lek. Tomasz Budlewski

To właśnie był efekt. jeziora nic więcej się nie pojawiło i czynność serca zwolniła do prawidłowej nie powinno nic się stać. Proszę koniecznie pamiętać o swoich lekach. Jeżeli objawy utrzymywały się to proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego leczenie.